KATEŘINA BROŽOVÁ A JEJÍ DCERA

Kateřina Brožová se jezdectví věnuje od dětství, je velmi dobrou jezdkyní. Až v posledních letech si ale splnila svůj velký sen a pořídila si vlastního koně. Čas v koňském sedle si nyní užívá spolu s dcerou Kateřinou, která má za sebou již první úspěchy na závodech.

Kateřina Brožová - celebrity jezdeckého sportu
Kateřina Brožová

MARIÁN A KAREL RODENOVI

Bratři Rodenovi mají vedle hereckého povolání společnou též celoživotní lásku ke koním. Věnují se jim od dětství, v současné době mají oba hned několik koní na zámku Skrýšov, se kterými provozují drezurní školu a vystupují na přehlídkách.

SVĚTLANA NÁLEPKOVÁ A JEJÍ DCERA

Slavná herečka miluje rekreační vyjížďky. Ke koním ji přivedla dcera Josefína, která se jim věnuje na rodinném ranči, kde pořádá kurzy a výcvik. Josefína vypracovala také speciální terapeutickou metodu, kombinující regresní terapii s koňskou energií.

Světlana Nálepková - celebrity jezdeckého sportu
Světlana Nálepková

MARTIN KRAUS

Talentovaný mladý herec od dětství žije na koňské farmě v Milešově. Spolu s rodinou se stará o několik desítek koní. Jezdectví si podmanilo také jeho partnerku.

Martin Kraus - celebrity jezdeckého sportu
Martin Kraus

 

PATRICIE SOLAŘÍKOVÁ

Jízdu na koni si aktivní herečka dopřává co nejčastěji, účastní se jako vedoucí i koňských táborů pro děti. Zároveň podporuje charitativní péči o koně a další zvířata.

PETRA MINÁŘOVÁ

Bývalá Miss České republiky miluje koně od dětství, kdy se s nimi setkávala na hospodářství prarodičů. Závodit začala v roce 2010, pravidelně se úspěšně účastní soutěží v rámci Mistrovství České republiky a seriálu Český drezurní pohár.

TAŤÁNA GREGOR KUCHAŘOVÁ

Amatérskému ježdění na koni se věnuje také nejkrásnější žena světa. Svého koně dostala darem od manžela.